Neler Yapıyoruz?


Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Kurumsal kimlik tasarım çalışmaları içinde amblem (logo), çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar kurumsallığı ön plana çıkartacak bütün unsurları göz önünde bulundurmaktayız.

 

Web Tasarım & Programlama

Dijital reklam günümüzün en popüler tanıtım şekli olarak görülmektedir. Bir çok firma ve kuruluş daha çok kitleye ulaşabilmek amacıyla dijital reklam hizmetlerinde faydalanmaktadır. Dijital reklam hizmetlerinin en belirgin kısımlarından biri de bir web sitesi sahibi olmaktır. Bir kuruluşun çalışmalarını, hizmetlerini, ürünlerini ve amaçlarını hedef kitleye ulaştırma amacında web sitelerinin rolü oldukça büyüktür. Bir  web sitesinin ön plana çıkması ve kendini gösterebilmesi için gerekli birkaç unsur vardır. Bunlar;

  • Firmanın kurumsal kimliğine uygun, şık bir tasarım
  • Erişilebilir (Mobil uyumlu) olması
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu programlanması
  • Güncel literatürlere uygun programlama teknikleri kullanılması
  • Hızlı açılabilmesi ve hızlı işlem yapılabilmesi
  • Net ve anlaşılır içerikler ile donatılması
  • Kalabalık bir görünümden uzak sade ve göz doldurucu olmalı.

Farzımisal Reklam Ajansı olarak bu kriterlere uygun web siteleri tasarlayıp programlamaktayız.

 

Sosyal Medya İtibar Yönetimi

Dijital reklam alanında bir diğer unsur ise firma ve kurumların sosyal medya hesaplarının düzenlenmesidir. Firmaların ve kurumların en çok tercih edilen dijital ortamlarda yani sosyal medya platformlarında kurumsal kimliğinin ön plana çıkması oldukça önemlidir. Bu kapsamda Sosyal Medya İtibar Yönetimi hizmetleri ile sosyal medya hesaplarınızın düzenlenmesi (bilgilerin, görsellerin, ön plana çıkarılabilecek alanların) ve post(paylaşım) tasarımlarınızın sizi en iyi şekilde ifade edilebilmesi amaçlanmaktadır.

 

Sosyal Medya Reklamları

Hedef kitleye ulaşmanın en etkili yollarından biri sosyal medya reklamlarıdır. Günümüzde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biri olan sosyal medya reklamları ile yüksek değerli sonuçlar etmekteyiz. Bu kapsamda firmaların ve kuruluşların amaç ve hedeflerine yönelik kurumsal kimliklerine uygun tasarımlar ile firma veya kuruma uygun sosyal medya reklam türünü belirleyip yayına vermekteyiz.

 

Katalog & Broşür

Firma ve kurumların ürünlerini, hizmetlerini ve amaçlarını en akılda kalıcı tanıtım yöntemlerinden biri Katalog ve Broşür tasarımlarıdır. Katalog tasarımlarında ürün, hizmet ve amaçlar en detaylı ve anlaşılır biçimde hazırlanması amaçlanmaktadır. Broşür tasarımlarında ise ürün, hizmet ve amaçların kısa, öz ve en anlaşılır biçimde tanıtılması amaçlanmaktadır.

SON İŞLERİMİZ

Sheraton HouseSimple

Sheraton

AK Parti HouseSimple

AK Parti

Antep Arkeoloji Enstitüsü HouseSimple

Antep Arkeoloji Enstitüsü

B&C Hotel HouseSimple

B&C Hotel